Hp elitebook core i7 nga Suedia

Shitet nga: HP ELITEBOOK 20 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Hp elite book osht ngjendje perfekte
baterin e man 3-4 ore
4GB ram
Laptopi osht shum i shpejt
Ka kamer dhe po ashtu ka extra drite per tastier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim