LAPTOP

Shitet nga: --------- 29 Gsh 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptop ne gjendje te rregullt vetem bateria nuk e mban pra duhet te mbahet ne adapter dhe nuk ka as nje defekt tjeter.Eshte bler 150 Euro ka vetem nje vit perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim