Laptop Dell i3

Shitet nga: Lendrit 20 Gsh 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi dell vostro 3350 i3 ne gjendje shum te mir , baterin e mban 2 or , garancion 1 jav si dhe bej transportin ne prishtin per me shum foto. Kontakt :049 756 001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim