Laptop HP Pavilion dv3 Core i7,Ram 6GB,HDD 600GB

Shitet nga: aid 20 Gsh 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptopin HP Pavilion dv3 i sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje trregullt me keto performanca :
................................................................................

HP Pavilion dv3 Intel Core i7 CPU Q 740
@ 1.73GHz 1.73GHz
...................................................................................
Ram Memorie 6GB
...............................................................
Hardisk 600 GB
..................................................................................
Intel HD Graphics , AMD Mobility Radeon Graphics
.................................................................................

Laptopi vjen me adapter tvetin origjinal
.............................................................
Baterine e mbane peraferisht 3 ore

Qmimi : 240 Euro

Laptopi vjen edhe me 4GB Ram

Qmimi : 220 Euro me 4GB Ram
................................................................
Gjithashtu shitet edhe nje Laptop HP

Core i3 vetem bateri nuk ka
ngjendje trregullt osht veq pa bateri

Qmimi : 150 Euro

................................................

Info dhe Kontakt :

aidvzn@hotmail.it ose ne nr e telefonit

045 213 462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim