Llaptop

Shitet nga: nazmi feka 02 Nën 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop hp pavilion dv 9000 core 2due me kamerë te integruar DVD RIVREITER Wifi wriles hdmi etj urgjente 044191758 ose 049 191758 dhe viber +37744191758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim