Sony Vaio i ardhur nga jasht 15 inch ekranin

Shitet nga: behar 14 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes Sony Vaio procesor 1.8 4gb memory ram 120 disk wifi dvd ne gjendje shume te mire pune dhe i rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim