Windows 10

Shitet nga: Feriz 03 Nën 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Bëj instalimin e windows 10, në PC dhe Laptop.
Windows 10 është me licensë, pra është versioni komplet. Instalimi bëhet në 2 forma: 1) Ata që kanë cilin do windows 32 Bit, bëhet instalimi Windows 10 Home, ndërsa ata që kanë Windows-in 64 Bit, bëhet instalimi i Windows 10 Professional (Pro).
Qmimi për Windows 10 Home është 10 Euro, ndërsa për Windows 10 Pro është 15 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim