Loptopa core i3 Sony VAiO ,Toshiba dhe Samsung

Shitet nga: Endrit 24 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Tableta
Sony Vaio Intel core i3 2310 2.20Ghz
15.6
Ram 4gb
HDD 200

Toshiba intel core i3
Ekrani 17.3
4GB RAM
120HDD

Samsung Chromebook 2 = qmimi 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim