1 memory card 8 MB dhe 5 cd origjinale per ps2

Shitet nga: kujtim 11 Shk 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Vushtrri
i shes te gjitha nga 3 euro,,,,,cd jan origjinale ,,,,esht ,1:ned for speed carbon,,,2:ned for speed undergrand,,,,3:simsoni hit and run,,,,4:fifa 2005 ....5:this is futboll 2003,,,,,,mund te me kontakotini ne email; timi_trimi12@hotmail.com ose ne facebook https://www.facebook.com/kujtim.pllana.35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim