Play Station 3

Shitet nga: Veton 17 Gsh 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Shitet PS3
eshte me pak se nje vit i blere dhe shume pak i perdorur
ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim