Playstatcion 2

Shitet nga: kastriot 05 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
playstatcion 2 shum i mir i rujtun me multiplaer i ka 3 dorza,memorycard,20cd, usb 16gigabait me 5 loj nba,gta,pes2013,buderman,dragomball ka kabllo per tv dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim