Playstation 3

Shitet nga: Engjell 02 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Playstation 3 slim pa qip me 1 joystick dhe me dy lojra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim