Playstation 3

Shitet nga: Engjell 04 Mar 01:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Playstation 3 pa qip me 1 joystick dhe 1 loj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim