Ps3 slim n'gjendje te shkelqyer ndrrim me iphone..

Shitet nga: Albin 02 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Vushtrri
Ps3 slim me dy gjystika original me te gjitha kabllat tjera ps3 ka 4 loj me cd-ja dhe 15 loj te instaluara Kujdess :lojrat e instaluara 7 prej tyre jan demo (dmth nuk mund te luhen komplet ) por tjerat luhet komplet psh gta 4 fantascy etj
Ps3 nderrohet edhe me ndonje celular psh me ndonje iphone 4s !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim