SONY

Shitet nga: Leotrim 04 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes :
4 Tv 3 jan PHILIPS me LED fabrikisht dhe 1 eshte Panasonic 1080 PX FULL HD.
Tv jan 42'' (INQ)
4 Sonyplaystation 3
10 Kontrolera (gjystika)
8 Karrige extra per soni
Mbajtset per TV dhe mbajteset per Sony
Dhe te gjitha pjeset perciellse te TV dhe te SONY.
Jan shume te ruajtne ju mirpresim qmimi i voliteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim