Shitet Playstation 2

Shitet nga: Venis Merovci 06 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Playstation 2 i sapo ardhur nga Suedia. Eshtë ne gjendje perfekte. Me chip, memory card, 2 joysticka,3 cd-ja dhe telekomada... Per me shume shikoni fotot..!!!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim