Sony 2

Shitet nga: Gzim 13 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Sony 2 kom edhe Sony 3 dhe xbox 360 nese donI per Sony 2 skam cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim