Sony Playstation 2

Shitet nga: Albunit Uka 19 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Sony Playstation 2 , është pak i perdorur , origjinal dhe i ka dy joysticka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim