Xbox 360

Shitet nga: Gzim 13 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes xbox 360 me 2 cd dhe me nje gjystik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim