playstatcion 2

Shitet nga: kastriot 04 Jan 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
shes ps2 me 20 cd original , memorycard 8gb, usb 16gb me 5loj gta san andreas, pes2013,NBA 2012, dragomball, Bernaut. me 3 dorza dhe pjesen multiplaer edhe hardisk ka me kabllo per tv dhe rrym osht ne gjendje te mir dhe i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim