BOKS i porsaardhur nga GJermania ngjendje te rre..

Shitet nga: Lavdim 03 Gsh 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
BOKS NGA GJermania ngjendje trregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim