Gjeka per smadhus me kabull

Shitet nga: Astrit 05 Tet 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Gjekat jon origjinal jon 6 Metra plus kablla prej bateris deri te smadhusi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim