JVC radio

Shitet nga: ekrem 16 Gsh 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes JVC radio per vettura e madhja eshte e pershtatshme per golfa 4 passat etjj.. punon shum mir ka mp3 USB Bluetooth 24 ngjyra i ndrron n ekran qmimi per kto t paren osht 80 . per kto t voglin osht 50 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim