Kasetofon Per Veturë SONY

Shitet nga: Elham 16 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kasetofon Per Vetur Me CD Dhe USB ~~~ SONY~~~
Kasetofoni Eshte i ri I sjellur Nga Holanda
Punon Shum Mir N Gjendje te rregullt
Te Interesuarit Kontaktojn ne Numrat me posht :
044347432
044898376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim