Kasetofon për : Renault,Tauran, etj.

Shitet nga: Adnan 16 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kasetofon p er vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim