NAVI-radio

Shitet nga: Faton 12 Dhj 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio me navi per volswagen me SD-card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim