Paisje Muzikore JBL

Shitet nga: Albert 18 Mar 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes keto Paisje Muzikore JBL, jan shum te
Ruantura dhe ne gjendje te rregullt,shiten vetem komplet,vet i kam
Sjell nga Gjermania,per ma shum info lajm ne nr.tel 044752223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim