Pajaqall Sony

Shitet nga: Fidan 15 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pajaqall Sony ne gjendje te rregullt pa as nje defekt

Posa ardhur nga Zvicrra

Mund te kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim