PlayStation 2 Original

Shitet nga: Fatmir.T 06 Sht 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes PlayStation per shkak te Punve , PS2 eshte i
pa perdorur , funksionon Shum mir ,ka te gjitha
kabllat dhe ka 2 CD ,Eshte Origjinal Nga Suedia
(Pres Blers Serioz)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim