Sharp me dy kaseta

Shitet nga: Fidani 15 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes dekun me dy kaseta sharp ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim