Shes Boxet Dhe Mixtape

Shitet nga: Bashkim Fejza 29 Dhj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 2 boxa dhe 2 mixtape.
Njera mixtape eshte DYNACORD L500
tjetra WEGGA JPS 350V.
Boxet dhe mixtape-t jane ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim