Shes Boxet dhe mixtape

Shitet nga: Blendi 02 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes 2 boxa dhe 2 mixtape.
Njera mixtape eshte DYNACORD L500
tjetra WEGGA JPS 350V.
Boxet dhe mixtape-t jane ne gjendje te rregullt.

Per info me kontaktoni ne numer ose edhe me viber:
+37744836369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim