Shitet 25€

Shitet nga: ... 24 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Punon shum mire osht me fllesh edhe memory card..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim