Studio kasetofon

Shitet nga: naser 07 Krr 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes studin e ardhur nga gjermaniaosht ne gjendje te rregullt komplet me 5 kate ma shum info 045699970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim