Studio samsung me 3 ram cd

Shitet nga: dul 04 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes studio samsung ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim