speaker bass

Shitet nga: Speaker bass 09 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
bassi ka pas pajoqallen permas po ka defekt ky bon mir bassi ama veq pajoqallen qe eka permas ajo ka defekt nese ju duhem me shkruni ne fb Mee Rgimm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim