Degjues ME kaseta "vokmen"

Shitet nga: Baki 20 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Walkman i firmes aiwa
Model slim dhe modern ME susta Touch dhe ME Akku Batterie rimbushese. Posedon Edhe mbushesin si dhe degjojset. Ndrrim i mundshem dergo Ofert ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim