Zerim profesional per tv,dvd,etj i sapo ardhur

Shitet nga: agimi 30 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
shume i mire me telekomand(digitron),lexim i memori kartave si dhe USB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim