Ekran 15.4 dhe batteri per toshiba

Shitet nga: Fidan 15 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes ekran 15.4 per toshiba satellite A100-A200
ne gjendje te rregullt si dhe baterin per ker model
Bateria e mban deri dy ore rrymen

Ekrani komplet 20 euro
Bateria. 20 euro

Mund te kontaktoni edhe ne viber per info shtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim