Ekrana të Monitoreve dhe te Llaptopeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P "UNIVERSUM" 14 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim lloje te ndryshme te ekraneve per monitore (dhe ekrane per Llaptope)
Montimi GRATIS!!

Lokali gjendet ne Sheshin Adem Jashari ne Vushtrri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim