Fotokopje

Shitet nga: Tushi 19 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shitet fotokopja e posa ardhur nga finlanda.eshte shum e rujtun.pak e perdorur. Ësht A3 dhe A4.
Pres
Blerës seriozë.kontakt dhe ne viber....
+37744198195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim