Fotokopje Xerox, Ricoh, HP, Canon, Konica Minolta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Migros - 2 Vushtrri 11 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Paisje Fotokopjuese dhe pjesë hargjuese
- CANON -
Canon IR Advance 8085 Pro
Canon IR Advance C9070 Pro
Canon IR 2020
Canon IR 2022
Canon IR 1024IF
Canon IR 1730i
Canon LaserBase MF6580PL
- Xerox -
Xerox DocuColor 700
Xerox DocuColor 240
Xerox DocuColor 250
Xerox WorkCentre 7345
Xerox WorkCentre 7545
Xerox 4595
Xerox D125
- RICOH -
Ricoh MP 161, 171, 201 SPF
Ricoh MP 2000, 2550, 2851, 3350, 4001, 5001, 5500, 6001, 6500, 7000
Ricoh MP C2500, 2800, 3000, 3300, 4000, 4500, 5000, 6501SP, 7501SP
- Konica Minolta -
Konica Minolta Bizhub 750
Konica Minolta Bizhub C451
Konica Minolta Bizhub Press C7000
- HP -
HP LaserJet 2015dn, 2055dn
HP LaserJet 3015
HP LaserJet 2430dn
HP LaserJet 3005n
HP LaserJet P4014n
HP LaserJet P4015x
HP LaserJet 4200n, 4250n
HP Color LaserJet 4700n
HP Color LaserJet CM 4540 MFP
HP ColorJaserJet 3530fs MFP
HP DesignJet 500 Plus (Plloter)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim