Graphic card (Kartel Grafike) 1GB ASUS 40euro

Shitet nga: Admir 10 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Kartela eshte ne gjendje te rregullt, eshte shume e mire per lojra dhe programe te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim