Hardiska te posa ardhur nga Zvicrra 250 - 500GB

Shitet nga: RM 27 Shk 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes Hardiska te sapo ardhur nga Zvicrra , ne gjendje trregullt jane te gjithe
..................................................................................;
Hardiskat nuke shiten ndamas veq te gjithe
..........................................................................
Me posht i keni Sasine dhe qmimin e Hardiskave :

16 copa - 250 GB
9 copa - 500 GB
3 copa - 320 GB


Çmimet250 GB = 15€
320 GB = 15€
500 GB = 22€
...................................................................
Hardiskat jane te testuar te gjithe 100 %

Viber kontakt ne :

+37744123596 & +37745213462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim