LLaptop ACER

Shitet nga: florim 06 Shk 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   160 EUR

Komuna: Vushtrri
lloptopi punon mir perveqse eshte pak i ngadalshum eshte i ardhur nga gjermonia posedon edhe adapterin , ata te interesuarit te na kontaktoin ne nr tel:045549643 dhe viber 049493326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim