Monitor Tastier dhe Zerim

Shitet nga: monitor 15 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Vushtrri
Monitor 19 inch Simens Tastiera Delux dhe zerimi Genius ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim