Printerin & Skanerin HP PSC 1215 All in One

Shitet nga: aid 19 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Printerin & Skanerin All in One HP PSC 1215 i perdorur shum pak
i importuar nga Zvicrra ngjendje trregullt, Printeri ngjyra ska duhet mja ngjit dhe punon pa problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim