Ram Memorie 1GB , 2GB dhe 4GB DDR3

Shitet nga: asd 12 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes Ram Memoriet 2GB DDR2 , 1GB DDR2 dhe nje
4GB DDR3
...................................................................................2GB DDR2 = 10 Euro

1GB DDR2 = 5 Euro

4GB DDR3 = 20 Euro .
.......................................................................


Per info ma te hollesishme kontaktoni ne ViberNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim