Ram Memorie DDR2 DDR3

Shitet nga: ASD 02 Maj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Hardisk Seagate 320 GB
per Apple Macbook = 30 Euro
....................................................................
Hardiskat dhe Ramat gjenden ne Vushtrri
Mundeni me ardh mi pa kur tdoni

Ram memoriet jane DDR2 dhe DDR3
Jane gjithsej 10 Ram MemorieRam Memoriet jane per PC dhe per LaptopaKontakt ne viber : +377 45 213 462

aidvzn@hotmail.itTe gjitha pjeset shiten me qmime tvolitshme
per arsye qe nuk me duhen me kurgjo

..............................................................................

Faleminderit per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim