ps3

Shitet nga: fitim 24 Dhj 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Ps3 3 komplet,ulese ,ps3 dhe tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim